Уже 67 людей загинули в Києві, - МОЗ. Серед них ще один журналіст

http://uplife.comments.ua http://uplife.comments.ua
Така кількість людей за офіційною статистикою загинула з початку протистоянь у Києві.

Міністерство охорони здоров'я України заявляє, що з початку сутичок померло (загинуло) 67 осіб, з них – 11 в закладах охорони здоров’я.

За оперативними даними, з місця загострення сутичок в центрі міста Києва з 06.00 до 18.00  20 лютого 2014 року за медичною допомогою до бригад екстреної медичної допомоги звернулося 117 осіб, 69 з них госпіталізовано у важкому стані, іншим допомога надається безпосередньо на місці.

Загалом станом на 18.00 20 лютого 2014 року з 10 години 20 хвилин 18 лютого до бригад екстреної медичної допомоги та закладів охорони здоров’я міста Києва за медичною допомогою звернулося 562 постраждалі під час сутичок у центрі столиці, 356 з них госпіталізовано.

У тому числі у Києві загинув журналіст "Спортаналитики" 22-річний Ігор Костенко, повідомляє РБК-Україна, посилаючись на редакцію видання.

Раніше у Facebook на сторінці спільноти "Євромайдан SOS" з'явилася інформація, що тіло Костенка було упізнано біля Жовтневого палацу.

Мер Львова Андрій Садовий на брифінгу в Києві сказав, що міська рада візьме на себе всі питання з доставкою тіла загиблого додому, а також допоможе рідним в організації похорону. Таке розпорядження мер уже дав відповідним службам.

Джерело: МОЗ
Автор: Администратор сайта