В Харкові судять юнака, який різав іноземців з расистських мотивів

http://joyreactor.cc http://joyreactor.cc

В Дзержинському районному суді Харкова судять молодого хлопця, який відслідковував і різав іноземців з мотивів расової нетерпимості.

Про це кореспонденту СК стало відомо із джерел в правоохоронних органах.

Жителя Дергачовського району 1990 року народження, який раніше працював на заводі “Турбоатом”, обвинувачують в нападах на іноземців з метою вбивства за ст. 115 КК України і незаконному носінні зброї за ч. 1 ст. 263 КК України. Як зазначають правоохоронці, всі напади крім одного, юнак здійснив з расистських мотивів.

За інформацією правоохоронців, в квітні-травні 2012 року юнак здійснив шість нападів на іноземців і громадян України в Харкові. Він відслідковував чорношкірих людей, завдавав їм одне-два ножових поранення у життєво важливі органи і зникав з місця пригоди. Серед постраждалих — двоє Нігерійських студентів, які навчались в Харкові, громадянин одної з країн Північної Африки і троє громадян України. Один із громадян України мав смуглу шкіру, тому нападник переплутав його з іноземцем. Всі потерпілі отримали тяжкі поранення і були госпіталізовані. Усі, крім одного залишилися живі.

Як повідомили правоохоронці, в ніч на 2 травня на станції “Харків — Пасажирський” юнак вбив людину. Це був єдиний його злочин, скоєний не з расових мотивів. До юнака пристав чоловік, який намагався пригостити його пивом. Юнак категорично не вживав алкоголь і декілька раз відмовився. Проте чоловік не відставав, він купив в кіоску пляшку пива і приніс юнаку. У відповідь той завдав йому близько 40 ножових ударі. Чоловік помер на місті.

Підозрюваного затримали 20 травня на станції Московський проспект. При собі він мав ніж. Згідно висновків психічної експертизи, юнак психічно здоровий. Він дотримується націоналістичних поглядів. В суді він не визнає своєї вини.

Андрій Войніцький

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта