Збитки від «чорних лісорубів» у лісництві на Харківщині сягнули 4 мільйонів гривень

Збитки від «чорних лісорубів» у лісництві на Харківщині сягнули  4 мільйонів гривень

Незаконна порубка лісу велася на території Гутянського лісового господарства Богодухівського району.

Як повідомили в прокуратурі Харківської області, протягом серпня 2019 року по лютий 2020 року невідомі особи незаконно вирубали та вивезли з території Володимирівського лісництва 444 дуби. На порубку цих дерев лісорубні квитки не видавались. Відповідати за незаконну порубку дерев перед законом буде 27-річний майстер лісу, який, будучи посадовою особою, несумлінно ставився до своїх прямих обов’язків та не забезпечив належне зберігання майна державного підприємства.

Сума шкоди, заподіяної державі, складає понад 4 мільйони гривень. За погодженням з прокуратурою області до суду скеровано обвинувальний акт стосовно майстра лісу за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Читайте також: На Харківщині третій день розшукують дитину, яка втекла з дому

Згідно з ч. 2 ст. 367 КК України, працівникові лісгоспу загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: