Земельну ділянку вартістю понад 17 мільйонів гривень повернули у власність Харкова

Земельну ділянку вартістю понад 17 мільйонів гривень повернули у власність Харкова

Прокуратура домоглася повернення громаді Харкова земельної ділянки у Холодногірському районі міста вартістю 17,8 мільйона гривень.

Як розповіла керівник місцевої прокуратури Катерина Шевцова, ще у 2006 році міська рада передала в оренду одному з товариств з обмеженою відповідальністю земельну ділянку для будівництва житлового комплексу. Однак будівельні роботи на зазначеній землі не розпочались. Більше того, останні кілька років товариство систематично не сплачувало орендну плату. Загалом заборгованість склала понад 300 тисяч гривень. У зв'язку з цим прокуратура звернулася з позовом до суду, який було задоволено.

Наразі рішення суду реально виконано у повному обсязі. Право оренди припинено. Ділянка вартістю 17,8 мільйона гривень повернута громаді міста.

Харківська місцева прокуратура № 1 забезпечила реальне виконання рішення апеляційного суду області про розірвання договору оренди землі площею майже 2 га у Холодногірському районі міста та повернення її територіальній громаді міста Харкова. Про це 2 січня повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області. 

Микола Мельник

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: