Як гвардійці-зенітники боронять Харківщину від окупантів

26.08.2022 16:20 Новини
Фото: Національна гвардія України Фото: Національна гвардія України

Зенітні розрахунки ЗУ-23-2 Нацгвардії України без зупинки працюють на передових позиціях на півночі Харківщини.

Гвардійці-зенітники густо та точно обстрілюють ворожі позиції 23-мм набоями. Головна їх перевага — мобільність, висока щільність вогневого ураження та потужний ефект деморалізації окупантів. Найкращих результатів бійці досягають, якщо умови дозволяють піддати російських окупантів перехресному вогню.

Нацгвардієць з позивним “Ротвейлер” — строковець, у травні він мав би піти у запас. Минулого року він став кращим навідником серед розрахунків ЗУ-23-2 у НГУ. А вже сьогодні він — справжня опора і надія своїх побратимів по зброї. Так, у лютому він з побратимами захищав підступи до Харкова та зупиняв ворожі колони техніки.

Як розрахунки зенітних установок ЗУ-23-2 боронять Харківщину від окупантів

“Працюємо, коли нам дають координати цілей. Тоді ми виїжджаємо та швидко відпрацьовуємо по ворожих позиціях. Зараз це переважно наземні цілі”, — пояснює нацгвардієць “Ротвейлер”. 

На “нулі” робота нацгвардійських зеніток стає неприємним шоком для окупантів. Вони всіма силами намагаються вполювати українських військових. Застосовують аеророзвідку, засоби радіоелектронної боротьби, пробують вирахувати ймовірні місця роботи розрахунків та накривати їх мінометами.