Як росія вбиває новонароджених телят на Харківщині: коментар селищного голови

23.02.2024 10:41 Новини
Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура

Руйнувань зазнало приватне сільгосппідприємство. Обійшлося без жертв, говорить голова Нововодолазької громади Олександр Єсін.

Про результати ворожого влучання, яке було зафіксоване наприкінці минулої доби в селі Мокра Рокитна на території сільгосппідприємства, медіа «Слобідський край» розповів голова Нововодолазької селищної громади Олександр Єсін. 

Приватне сільськогосподарське підприємство займається вирощуванням зернових та утримує стадо великої рогатої худоби. Ворожі безпілотники поцілили у склад зерна та у приміщення, де перебували новонароджені теляти. Частина з них, на жаль, загинула, повідомив Олександр Єсін. 

Він також зазначив, що інформації про постраждалих людей або руйнування житлових будівель, комунальної інфраструктури не надходило.

– На щастя, господарство знаходиться осторонь самого села Мокра Рокитна, досить далеко від житлових будівель. Тож ніхто по медичну допомогу внаслідок влучань не звертався. Також не надходило повідомлень про руйнування житла або комунальної інфраструктури, – сказав Олександр Єсін. 

За його словами, в попередній раз, коли громада попала під російський обстріл, було 10 вересня 2022 року. 

Як раніше повідомляв «Слобідський край», 22 лютого о 23:15 зафіксовані влучання в селі Мокра Рокитна. Внаслідок ударів ворожих безпілотників  пошкоджено приватне агропідприємство.