Головні події Харківської області на ранок 22 березня

22.03.2023 08:51 Новини
Фото: Генштаб ЗСУ Фото: Генштаб ЗСУ

Якою була доба в Харківської області? Головні події регіону станом на ранок 22 березня 2023 року.

Про це повідомляє «Слобідський край», посилаючись на Генеральний штаб ЗСУ.

  • На Слобожанському напрямку обстановка без суттєвих змін, однак по всій території України залишається високою ймовірність завдання ракетних ударів. Агресор продовжує зберігати військову присутність у прикордонних районах, але без явного формування наступальних угруповань.
  • Протягом дня обстрілів зазнали Басове, Козача Лопань, Стрілеча, Глибоке, Вовчанськ і Великий Бурлук.
  • На Куп’янському напрямку противник намагався прорвати оборону наших військ, а під артилерійським обстрілом опинилися райони населених пунктів Красне Перше, Дворічна, Масютівка, Куп’янськ, Крохмальне і Берестове.
  • Рятувальники здійснили 25 оперативних виїздів, серед них: 12 – на ліквідацію пожеж, 5 – для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам, а також 1 – на проведення аварійно-рятувальних робіт. Загорянь у результаті бойових дій за добу не зафіксовано.
  • У місті Куп'янськ у результаті чергового обстрілу було пошкоджено будівлі пожежно-рятувальної частини та щонайменше 3 житлові будинки.
  • З 12 пожеж – 8 виникли у природних екосистемах. Зокрема, горіли торішня суха трава та чагарники. Найбільша з них, площею 2 га, трапилась у районі вул. Бучми у місті Харків. З вогнем боролись 2 відділення 22-ї ДРПЧ протягом 2,5 години. Причиною виникнення подібних пожеж зазвичай стає навмисне випалювання сухостою чи необережне поводження з вогнем.
  • Піротехнічні розрахунки знешкодили 47 вибухонебезпечних предметів.

Захована російськими окупантами граната