Москва готується до облоги: як керівництво України реагує на події у рф

24.06.2023 16:35 Новини
Фото: ГУР Фото: ГУР

Президент України Володимир Зеленський відреагував на «повстання» ватажка ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина проти Міноборони рф. 

Зеленський у своєму телеграм-каналі написав, що росія обрала саморуйнування, коли ступила на шлях зла.

«Росія довго маскувала пропагандою свою слабкість і дурість свого правління. А тепер хаосу вже стільки, що жодною брехнею його не сховаєш. І все це – одна людина, яка знов і знов лякає 1917 роком, хоча взагалі ні до чого іншого привести не здатна. Слабкість Росії очевидна. Повномасштабна слабкість. І чим довше Росія триматиме свої війська та найманців на нашій землі, тим більше хаосу, болю і проблем для себе ж потім отримає», - зазначив Зеленський.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що бунт у рф був неминучим та обов'язково призведе до деградації російської держави. Найслабкішим місцем росії вона назвала страх перед правдою й наголосила, що всі рішення російського керівництва базуються на брехні.

«Ціна цього помилкового рішення - доля самої Росії. Вони воюють з нами, а знищують себе. Якщо дивитись глобально на це, як на еволюційний процес, то нежиттєздатна система запустила програму самознищення. Ніякої конспірології чи світової змови у цьому немає. Це природні процеси. Вони у такому виді себе знищать як держава, а ми природно переможемо, бо еволюційно готові рухатись вперед. Ми нація, яка зараз на очах у всього світу створює новий тип культури», - пише Маляр.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов пише, що війна, яку рф розв’язала проти України, завершиться всередині країни-окупанта.

«Українська формула сталого миру передбачає вихід на кордони 1991 року і запуск процесів саморуйнації Росії. Як війна розпочалась, так вона і закінчиться - всередині РФ. Процес розпочато», - написав Данілов.

У Головному управлінні розвідки України повідомили, що Москва практично ізольована російськими правоохоронцями й військовими підрозділами. В столицю рф стягують всю військову техніку, яка досі залишалась в резерві та прикордонних регіонах.

«Наразі москва практично ізольована силами поліцейських та військових підрозділів. На кожному перехресті та на виїздах з міста перебувають посилені патрулі. Містом рухається велика кількість автобусів без номерів та розпізнавальних знаків з озброєними людьми всередині. Зупинено рух міжрегіонального пасажирського транспорту», - говорять у ГУР.

За даними ГУР, силовики отримали дозвіл на:

  • прослуховування будь-яких розмов та перевірку переписки;
  • проведення затримань та обшуків без додаткових погоджень;
  • силовий доступ в приватні та службові приміщення;
  • використання автомобільного транспорту громадян та організацій;
  • відключення всіх видів зв’язку;
  • «видалення фізичних осіб з ділянок місцевості та об’єктів».

Раніше ми розповідали, що вранці 24 червня глава ПВК «Вагнер» Євген Пригожин заявив, що його найманці взяли під контроль військові об'єкти у Ростові та Воронежі. А очільник рф виступив з терміновим зверненням до мешканців країни.

Автор: Ксенія Карпенко