На Харківщині через обстріли горіло 250 гектарів озимої пшениці – ХОВА

18.07.2022 09:45 Новини
18 липня голова ХОВА Олег Синєгубов повідомив про ситуацію в Харківській області.

Цієї ночі росіяни завдали артилерійських ударів по Київському району Харкова. На місцях обстрілів частково зруйнувані кілька поверхів п’ятиповерхового будинку, ще в одній житловій багатоповерхівці зазнали руйнувань дах, технічний поверх та пошкоджені квартири 8-го та 9-го поверхів. Жертв та постраждалих немає.

Щодо області, то там окупанти продовжили тероризувати населення Богодухівського та Чугуївського районів. Так, наприклад, у селищі Золочів через обстріли зайнялися приватні домоволодіння, господарчі споруди та гаражі.  

У місті Чугуїв унаслідок чергового удару пошкоджено вікна в 5-поверховому житловому будинку. Повідомляється, що всіх жителів будинку евакуювали. Міська голова Галина Мінаєва також прокоментувала зазначену ситуацію на своїй офіційній сторінці:

«Сьогодні вночі місто знову зазнало ударів з боку ворога – є пошкодження в приватному секторі на території одного з мікрорайонів. На щастя, цього разу обійшлося без постраждалих. Проте, є і неприємні новини: внаслідок удару маємо пошкодження водопровідної мережі, а отже, в деяких частинах міста можливі перебої з водопостачанням», – проінформувала жителів міста Галина Мінаєва.

Ворожих обстрілів зазнав і Ізюмський район області. Там горіли сміттєзвалища та озима пшениця на полі 250 гектарів.

Загальна кількість постраждалих за добу: на теренах області загинули 67-річна жінка в селищі Калинове, а також 38-річний чоловік у Печенігах. Крім того, в селищі Калинове госпіталізовано 41-річну жінку, а в Печенігах 75-річного чоловіка.

«Вкотре звертаємося до жителів області: не ігноруйте повітряні тривоги, ворог підступно б‘є по житлових районах. Уникайте масових скупчень людей та без потреби не перебувайте на вулицях!», – звернувся до жителів Харківщини Олег Синєгубов.