На Харківщині через обстріли повністю зруйновано чотири школи

22.04.2022 14:40 Новини
Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура

Унаслідок збройної агресії рф на території Харківської області поранено 85 дітей, загинуло – 26.

Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі. За їх інформацією, 18 квітня окупанти обстріляли Немишлянський район міста Харкова. Часткового руйнування зазнав житловий будинок, біля якого впав снаряд, пошкодило і сусідні помешкання. Внаслідок удару троє людей загинуло, поранення отримав 16-річний хлопець.

У Харкові через безперервні обстріли та бомбардування ворогом пошкоджено 191 заклад освіти. Серед них 93 школи, 84 дитячі садки, 11 закладів позашкільної освіти та три будівлі управлінь освіти. Повністю зруйновано одну школу та три дитячі садки.

За час російського вторгнення на Харківщині загинуло 26 дітей, 85 - поранено

На території області внаслідок обстрілів пошкоджено 45 закладів освіти. Це 29 шкіл та 16 закладів дошкільної освіти. Повністю зруйновано щонайменше три школи та один дитячий садок.

За час російського вторгнення на Харківщині загинуло 26 дітей, 85 - поранено

– Ці дані не остаточні через неможливість оглянути місця обстрілів у районах активних бойових дій. Ювенальні прокурори роблять усе можливе, щоб усі винні були покарані, – наголошують у прокуратурі.

Нагадаємо, внаслідок обстрілів була зруйнована Ізюмська загальноосвітня школа, часткових руйнувань зазнала Піско-Радьківська ЗОШ.

Автор: Анастасія Хушану