Через обстріли знищена школа в окупованій громаді на Харківщині

18.04.2022 15:53 Борова
Фото: slovoidilo.ua Фото: slovoidilo.ua
У селі Ізюмське Харківської області зруйнована школа.

Борівська селищна рада повідомила оперативну інформацію щодо ситуації в громаді станом на 15:00 18 квітня.

– Мобільного зв'язку та Інтернету немає, і відновлення його неможливе, допоки територія громади окупована росіянами. Це значно ускладнює отримання інформації з окупованих територій. Відсутня інформація, які населені пункти залишаються без електрики і газопостачання. Даних щодо поранених і загиблих мирних жителів громади також немає. Інформація щодо постраждалих пасажирів автобусів, які нещодавно обстріляли окупанти, досі залишається невизначеною. Точних даних немає, свідчення різняться, перевірити їх наразі немає можливості, – повідомили у Борівській селищній раді.

Читайте також: У місті Харківської області окупанти розпочали примусову мобілізацію чоловіків

За їх інформацією, на більшій частині території громади протягом останньої доби було більш-менш спокійно. У Боровій практично відновлено електропостачання, відновили роботу деякі продуктові магазини. Окупанти примушують деяких підприємців безкоштовно роздавати продукти. Зламали двері в офісі Пенсійного фонду, винесли комп’ютери та особові справи. У центральній частині селища спостерігається велика кількість живої сили ворожої армії.

– Напруженою залишається обстановка в Пісках-Радьківських, Ізюмському, Дружелюбівці. Саме ці села зазнали найбільших руйнувань під час бойових дій. Відомо, що зруйнована Ізюмська загальноосвітня школа, часткових руйнувань зазнала Піско-Радьківська ЗОШ. Психоневрологічний інтернат, за попередньою інформацією, неушкоджений, – розповіли в селищній раді.

Автор: Савелій Мякушко