На Харківщині СБУ арештувала активи чотирьох російських компаній

25.08.2022 15:00 Новини
СБУ арештувала активи ще чотирьох російських компаній на 72 мільйони гривень.

Спецслужба встановила, що кінцевим бенефіціаром чотирьох фірм з Харкова, Львова та Дніпра є громадянка рф з Тамбова. Ці компанії займаються роздрібною торгівлею непродовольчими товарами по всій території України.

– Свої прибутки в нашій державі кожна з цих фірм перераховувала власниці, яка своєю чергою сплачує податки до держбюджету рф. У такий спосіб фактично відбувалося фінансування військової агресії росії проти України, – розповідають в управлінні СБ України в Харківській області.

Окрім того, СБ установила, що статутні капітали чотирьох фірм сформовані коштом «відмитих» доходів «головної» харківської компанії, активи якої були арештовані ще в червні 2022 року.

– Наразі триває передача активів в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), – пишуть у СБУ.

Обставини роботи цих підприємств досліджуються в рамках кримінального провадження за легалізацію (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом.

Автор: Анастасія Хушану