Обстановка у Харківській області на 22 квітня: Терехов закликав містян евакуюватися. ОНОВЛЕНО

22.04.2022 07:40 Новини
https://www.city.kharkov.ua/uk/ https://www.city.kharkov.ua/uk/

21 квітня Харківський міський голова Ігор Терехов звернувся до жителів тих районів міста, які знаходяться під постійними обстрілами. До цих районів входять: Північна Салтівка, П’ятихатки, мікрорайон "Горизонт".

За інформацією Генштабу,  на Слобожанському напрямку  до 7 батальйонних груп ворога продовжують і надалі блокувати, а також обстрілювати об’єкти інфраструктури Харкова.

Так, через чергові обстріли, учора російськими військовими були зруйновані два ринки.

Саме тому Ігор Терехов закликав містян не залишати укриття без крайньої необхідності.

«Всі, хто вирішить залишити свої небезпечні домівки, будуть переміщені у більш безпечні райони міста. Їм треба висловити своє побажання у месенджері на офіційній сторінці Фейсбук Харківської міської ради, після чого з ними будуть уточнені всі деталі», - інформує харків'ян Ігор Терехов.

Крім того, 21 квітня Харківській міський голова відвідав один з інтернатів, куди евакуювали харків'ян з гарячих точок міста.

«Так, це нелегко, але ми готові евакуювати вас. Дуже прошу, ухваліть рішення зберегти своє життя. Ми вас вивеземо та поселимо у нормальні умови», - наголошує Ігор Терехов.

Також він додав, що усі мешканці Харкова, які за останні тижні не бачили нічого, крім бомбардувань, мають міцний дух та величезну віру в перемогу. Тому для людей, які пережили ці жахливі дні, комунальні служби міста створили хороші умови проживання.