Окупанти обстріляли житлові квартали селища Слатине

17.03.2022 11:00 Новини
Фото: Facebook В’ячеслав Задоренкo Фото: Facebook В’ячеслав Задоренкo

Російські військові посилено обстрілювали селище Слатине Харківської області. Про це 17 березня повідомив Дергачівський міський голова В’ячеслав Задоренко.

16 березня ворог обстріляв селище Слатине Дергачівської громади. Удару зазнали житлові квартали, де, за словами голови Дергачівської міської ради В’ячеслава Задоренка, загинуло дві людини і ще п’ятеро  отримали поранення.

Ввечері того ж дня Дергачі знову зазнали ворожих обстрілів. Голова громади повідомляє про щонайменше одного загиблого, а також руйнацію декількох приватних будинків.

Наразі ДСНС ліквідує наслідки російських бомбардувань та рятує людей, які опинилися під завалами.

Незважаючи на російські нальоти, продовжують роботу служби ЖКГ, які наразі працюють над відновленням комунікацій у Дергачах та інших куточках громади. Вячеслав Задоренко інформує, що відсутність напору води також пов’язана з проблемами електроенергії.

Крім цього, продовжується надання гуманітарної допомоги.

— Вчора Дергачівська центральна лікарня отримала важливі медикаменти від БО «Комітет медичної допомоги в Закарпатті», за що я дуже вдячний директору цієї організації Наталії Кабацій. Також хочу подякувати голові Пісочинської громади Олегу Чернобаю за допомогу з продовольством і всім людям, які кожного дня докладають зусилля для порятунку жителів Дергачівщини, — доповідає Дергачівський голова В’ячеслав Задоренко.

Голова також розповів про спільну роботу з волонтерами громади.

— 16 березня представники міської влади разом з нашими волонтерами розвозили продукти по Дергачах, доставили продовольство до сіл Болібоки, Ємці, Замірці, Маслії, Білаші, а також до Безруківського, Слатинського і Прудянського старостинських округів, — додає Задоренко.