Оновлена інформація від ДСНС по Харківській області

08.05.2022 08:55 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала інформацію по Харківській області станом на 7:00 8 травня 2022 року.

За минулу добу рятувальники здійснили 29 оперативних виїздів, з них: на ліквідацію пожеж — 14, з яких 3 —  унаслідок обстрілів, а також 11 пожеж, які сталися з інших причин. До того ж 2 рази працівники ДСНС виїжджали для проведення аварійно-рятувальних робіт, 6 — для надання допомоги населенню, 7 були інші виїзди.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Ізюмському (1) та Чугуївському (2) районах області. Там горіли двоповерховий та приватний будинки, а також хвойний ліс.

Найбільша пожежа сталася у місті Барвінкове Ізюмського району. Повідомляється, що о 00:40 8 травня внаслідок влучання ворожого снаряда у двоповерховий житловий будинок сталося займання. Так на площі 50 кв. м горіла квартира на другому поверсі. Підрозділам ДСНС удалося ліквідувати вогонь о 03:05, але внаслідок вибуху сталося часткове руйнування конструкцій будинку. Під завалами було знайдено тіло літньої жінки.

Також продовжились аварійно-рятувальні роботи та розбирання завалів у зруйнованих будівлях Харкова. Цього разу рятувальники працювали в Московському та Київському районах міста.

Піротехнічні підрозділи здійснили 38 виїздів для знешкодження ворожих боєприпасів і ліквідували 58 боєприпасів.