Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 1 червня

01.06.2022 08:33 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала оновлену інформацію по Харківській області станом на 8:00 1 червня.

Протягом минулої доби рятувальники здійснили 31 оперативний виїзд, з них: на ліквідацію пожеж — 16, з яких 7 —  унаслідок обстрілів, а також 9 пожеж, які сталися з інших причин. До того ж 5 разів працівники ДСНС виїжджали для надання допомоги населенню, 3 — для надання допомоги комунальним службам та проведення аварійно-рятувальних робіт, 7 були інші виїзди.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Київському районі Харкова, Золочівській громаді Богодухівського району, а також Харківському, Чугуївському та Ізюмському районах області. Там горіли приватні будинки, господарчі споруди, гаражі, сільськогосподарські та складські об‘єкти, хвойний ліс.

Повідомляється, що внаслідок обстрілу приватного сектора в смт Золочів ворожий снаряд влучив у житловий будинок та зруйнував його. На місці події працювали рятувальники, які з-під завалів урятували людину, а також вилучили тіло загиблої літньої жінки.

Трохи згодом, о 19:49 31 травня сталася пожежа у двоповерховій адміністративній будівлі на вул. Суздальські ряди, 12/1, що в Холодногірському районі Харкова. На загальній площі близько 100 кв. м горіли дах та приміщення прибудови до двоповерхової будівлі. Цього разу на місці події працювало 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 25 чоловік особового складу ДСНС. Уже о 21:17 вогонь було ліквідовано. За наданою інформацією, жертв та постраждалих немає.

Щодо піротехнічних підрозділів ДСНС, то вони успішно ліквідували 23 ворожі боєприпаси.