Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 10 червня

10.06.2022 08:16 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала оновлену інформацію по Харківській області станом на 8:00 10 червня.

Протягом доби 9-10 червня рятувальники здійснили 43 оперативні виїзди, з них: на ліквідацію пожеж — 35, з яких 20 —  унаслідок обстрілів, а також 15 пожеж, які сталися з інших причин. До того ж 5 разів працівники ДСНС виїжджали для проведення аварійно-рятувальних робіт, 1 раз на допомогу комунальним службам, 3 — для надання допомоги населенню.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Новобаварському (2), Шевченківському (1) районах Харкова, а також Чугуївському (9), Ізюмському (1), Богодухівському (3) та Харківському (4) районах області. Так на місцях подій постраждали житлові будинки, господарчі споруди, електропідстанція, складські будівлі, вантажні автомобілі, а також хвойні ліси.

Однією з пожеж унаслідок обстрілів стало займання на території виробничого підприємства в Чугуївському районі області. Так близько 08:02 сталося загоряння на складі з макухою (7 тонн). Загальна площа пожежі склала близько 20 кв. м, але вже о 09:40 була ліквідована.

Трохи згодом, о 17:20, під час повторного обстрілу зазначеного підприємства загорілися  4 вантажні автомобілі. Цього разу площа пожежі склала 90 кв. м. На місці події працювало 6 чоловік особового складу ДСНС та було задіяно 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки. Повідомляється, що остаточно вогонь було ліквідовано о 20:00.

Також продовжились аварійно-рятувальні роботи в зруйнованих будівлях Харкова. Минулої доби вони проводились на п’ятьох об’єктах, а саме: на території Салтівського, Київського, Новобаварського та Шевченківського районів міста. Цього разу було залучено 66 рятувальників та 11 одиниць спеціальної техніки.

Щодо піротехнічних підрозділів ДСНС, то вони успішно ліквідували 137 ворожих боєприпасів.