Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 2 червня

02.06.2022 08:34 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала оновлену інформацію по Харківській області станом на 8:00 2 червня.

Протягом минулої доби рятувальники здійснили 19 оперативних виїздів, з них: на ліквідацію пожеж — 13, з яких 4 —  унаслідок обстрілів, а також 9 пожеж, які сталися з інших причин. До того ж 3 рази працівники ДСНС виїжджали для надання допомоги населенню, 3 — для надання допомоги комунальним службам та проведення аварійно-рятувальних робіт.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Київському та Слобідському районах Харкова, Золочівській громаді Богодухівського району, а також Чугуївському районі області. Там горіли приватні будинки, господарчі споруди, школа та виробнича будівля.

Унаслідок чергового обстрілу постраждали мешканці приватного сектора в с. Клугино-Башкирівка Чугуївського району, де ворожий снаряд влучив у житловий будинок. У результаті події постраждали два літні чоловіки. Один з них був госпіталізований до Чугуївської районної лікарні, другий — від госпіталізації відмовився.

Ще одне займання через попадання снаряда сталося о 00:13 2 червня. Горіло приміщення бібліотеки в загальноосвітній школі Київського району Харкова. Площа пожежі склала 50 кв. м. На місці події працювали 24 чоловіки особового складу ДСНС та 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Вже о 02:14 вогонь було ліквідовано. Повідомляється, що під час гасіння пожежі рятувальники виявили тіло жінки. Крім того, ще один чоловік отримав поранення та 3 жінки були врятовані.  

Трохи згодом, о 00:20, під час обстрілу зайнялася триповерхова виробничо-господарська будівля в Слобідському районі міста. Цього разу загальна площа пожежі склала 1000 кв. м. Для ліквідації вогню було залучено 6 одиниць техніки та 36 осіб особового складу ДСНС.

Щодо піротехнічних підрозділів ДСНС, то вони успішно ліквідували 38 ворожих боєприпасів.