Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області станом на 1 серпня

01.08.2022 08:52 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області
У ДСНС надали оперативну інформацію по Харківській області станом на 8:00 1 серпня.

За минулу добу рятувальники здійснили 31 оперативний виїзд, з них: на ліквідацію пожеж — 24, з яких 9 — унаслідок військових дій. До того ж 3 рази працівники ДСНС виїжджали для допомоги комунальникам та населенню, 4 були інші виїзди.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Київському (1) районі Харкова, а також Харківському (2), Чугуївському (4) та Ізюмському (2) районах області. Там горіли природні екосистеми, житлові будинки, надвірні забудови, виробничо-складські будівлі, поля з пшеницею.

Через ворожий обстріл села Коробочкине Чугуївського району вранці 31 липня загорілася господарча споруда на території приватного домоволодіння. Площа займання склала 100 кв. м. Тому за 2 години рятувальникам удалося загасити вогонь.


Уже вночі, 1 серпня, рашисти завдали ракетних ударів по Харківському та Чугуївському районах області. В результаті обстрілу зазнали руйнувань виробничі будівлі, а також адміністративно-складська будівля. Згодом на місцях подій спалахнули пожежі, які були оперативно ліквідовані силами рятувальників.

Щодо піротехнічних підрозділів ДСНС, то вони успішно ліквідували 30 ворожих боєприпасів, що не розірвалися.

Автор: Юлія Гнатченко