Рятувальники розповіли про ситуацію в Харківській області на 29 квітня

29.04.2022 08:12 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала інформацію по Харківській області станом на 7:00 29 квітня 2022 року.

За минулу добу харківські рятувальники здійснили 29 оперативних виїздів, з яких: 19 на ліквідацію пожеж, серед яких 11 — унаслідок обстрілів, а також 8 пожеж, які сталися з інших причин. Крім того, 5 разів виїжджали на допомогу населенню та проведення аварійно-рятувальних робіт, 5 були інші виїзди.

Пожежі, які були спричинені обстрілами, сталися в Київському (4), Московському (2) та Немишлянському (1) районах Харкова, а також Харківському (3) та Богодухівському (1) районах області. Там горіли адміністративні, багатоповерхові та приватні будинки, гаражі та автомобілі.

Так, через черговий обстріл Харкова, який стався близько 18:20, одночасно загорілися 6 гаражів. Пожежа сталася в Київському районі міста. На загальній площі 140 кв. м працювали 3 оперативні підрозділи ДСНС, тому о 19:00 вогонь був ліквідований. За наявною інформацією, жертв та постраждалих немає.

Ще одна пожежа виникла в селищі Покотилівка Харківського району. Ракетою було зруйновано адмінбудівлю, яка після цього загорілася. На місці події рятувальники проводили роботи з розбирання завалів, вилучення постраждалих та гасіння пожежі. Повідомляється, що постраждало 8 людей та 2 особи загинуло.

Працівники піротехнічних підрозділів ДСНС за добу ліквідували 57 ворожих боєприпасів.