Штурми на Куп’янському напрямку: де намагалися наступати росіяни (мапа)

20.11.2023 07:40 Новини
Колаж «Слобідський край» Колаж «Слобідський край»

Оперативна обстановка на Куп'янському напрямку залишається напруженою, тривають важкі бої.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ. 

Протягом доби військові країни-агресорки завдали артилерійських обстрілів по 100 населених пунктах Харківської, Чернігівської, Сумської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. 

У зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» на Куп’янському напрямку ворог вів штурмові дії в районах Синьківки, східніше Петропавлівки та Іванівки. Там наші військові відбили 7 атак.

Авіаційних ударів зазнало село Петропавлівка, яке знаходиться поблизу лінії фронту.

Петропавлівка, Харківська область

Оперативна обстановка на Куп'янському напрямку, відстань від Петропавлівки до лінії зіткнення, 20 листопада / Фото: DeepState

Нагадаємо, днями стали відомо, що війська рф активізувалися на Куп’янському напрямку, однак через погіршення погодних умов їм стало складніше використовувати свою техніку. Окрім того, окупанти не полишають спроб зайти в Куп’янськ, проте роблять це в «комбінований спосіб». Детальніше про те, що відбувається на даному напрямку розповіла начальниця служби звʼязків з громадськістю 14-ї ОМБР ім. князя Романа Великого Надя Замрига.

Також, як повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ Сирський, російські військові продовжують вести наступальні дії в районі Куп'янського лісу, Першотравневого та Орлянського. Зокрема, силами 6-ї загальновійськової та 1-ї танкової армій. Ворог нарощує зусилля із захоплення панівних висот, оволодіння Синьківкою та створення сприятливих умов для захоплення Куп'янська.

Більше новин Харківська область читайте на нашому сайті.