Ворог намагається зупинити просування ЗСУ на Харківщині – оновлена інформація від Генштабу

09.05.2022 07:30 Новини

Генштаб ЗСУ розповів про оперативну обстановку в Харківській області станом на 6:00 9 травня.

За оновленою інформацією Генштабу, найбільша активність окупантів спостерігається на Слобожанському та Донецькому напрямках. До того ж зберігається висока ймовірність завдання ракетних ударів по всій території України.

Так, на Слобожанському напрямку російські військовослужбовці активних наступальних дій не проводили. Повідомляється, що наразі вони зосереджують зусилля на перегрупуванні підрозділів, поповненні запасів боєприпасів, пального, утриманні раніше зайнятих позицій та недопущенні просування підрозділів Сил оборони України в напрямку державного кордону.

Щодо Ізюмського напрямку, то силами підрозділів зі складу 1-ї танкової армії, 20-ї загальновійськової армії західного військового округу та 29-ї, 35-ї, 36-ї армій, 68-го армійського корпусу східного військового округу та повітряно-десантних військ агресор зосереджує основні зусилля на підготовці до продовження наступу на напрямках Сулигівка – Нова Дмитрівка та Сулигівка – Курулька.

Для того, щоб не допустити просування підрозділів ЗСУ, ворог зосередив у Бєлгородській області до девʼятнадцяти батальйонних тактичних груп. Крім того, продовжується перекидання особового складу та військової техніки на доукомплектування тих підрозділів, що зазнали значних втрат на території нашої держави.