Ворог перекидає зенітні ракетні дивізіони на Харківщину

19.04.2022 07:47 Новини
Фото: https://konkurent.ua Фото: https://konkurent.ua

Генштаб ЗСУ розповів про оперативну обстановку в Харківській області станом на 6:00 19 квітня.

На сьогоднішній день не припиняються ракетно-авіаційні удари по цивільних об’єктах на всій території України.

Так, у Слобожанському та Донецькому операційних районах агресор проводить наступальні та штурмові дії на окремих напрямках.  За наявною інформацією, окупанти продовжують перекидання озброєння, військової техніки до України з центральних і східних регіонів російської федерації. Крім бойових підрозділів, здійснюється також перекидання підрозділів забезпечення.

До того ж, з метою удосконалення системи матеріально-технічного забезпечення, російські військові розгортають логістичні центри та створюють польові бази для ремонту, а також відновлення пошкодженої техніки.

На Слобожанському напрямку окупанти продовжують часткове блокування Харкова. Повідомляється, що з метою організації системи протиповітряної оборони наступального угруповання ворог здійснює перекидання додаткових зенітних ракетних дивізіонів ЗРК “Тор” до Харківської області. У той же час, у прикордонних з Україною районах Бєлгородської області для прикриття основних пунктів управління, a також тилових районів розгорнуто зенітні ракетні дивізіони С-400 та С-300.

На Ізюмському напрямку ворог веде наступальні дії на лівому березі річки Сіверський Донець. Для підтримки наступальних дій окупанти створили систему основних та запасних вогневих позицій для реактивної і ствольної артилерії.