Завдяки споживачам перша автівка відправилась на передову

Promo
03.11.2022 13:41 Новини
В рамках акції «Авто для ЗСУ», оголошеної в серпні 104.ua для українських споживачів газу, клієнти АТ «Харківгаз» та АТ «Харківміськгаз» придбали в мережі 104.ua Клієнтських просторів і сайті market.104.ua понад 30 одиниць газового обладнання. Частина коштів від продажу обладнання пішло на купівлю пікапа для 46 десантно-штурмової бригади.

33 родини у Харькові та області зробили свій внесок у придбання автомобіля для наших захисників. Із середини серпня вони купували газове обладнання та аксесуари в рамках акції «Авто для ЗСУ» в мережі 104.ua Клієнтських просторів і сайті market.104.ua.

 Клієнти АТ «Харківгаз» та АТ «Харківміськгаз» придбали 18 котлів, 2 модеми, 11 сигналізаторів та 2 газові колонки. Частину прибутку від продажу цих товарів було спрямовано на придбання автівки для 46-ї окремої десантно-штурмової бригади.

 Це повнопривідний позашляховик Mitsubishi, який допомагатиме нашим захисникам. Авто пройшло технічне обслуговування, перефарбоване в камуфляжний колір і невдовзі поїде на південь України, де триває контрнаступ.

 АТ «Харківгаз» та АТ «Харківміськгаз» активно беруть участь у волонтерській діяльності та з початку широкомасштабного вторгнення росії допомагають військовим підрозділам Харківщини: відбулося вже кілька передач комплектів теплого одягу, спорядження та печей-бержуйок, а на початку вересня Харківгаз придбав та передав одному з підрозділів територіальної оборони Харківської області пікап нового покоління - Nissan Navara Venturer.

 Загальна сума допомоги ЗСУ від компаній, які працюють під брендом РГК, досягла 135 млн. грн.