Як «позичений» місцевими жителями танк у селищі Слатине опинився на марці

28.07.2022 20:03 Область Online
Фото: Олег Синєгубов Фото: Олег Синєгубов
Із самого початку війни випуск марок, присвячених найяскравішим подіям боротьби українського народу, став для «Укрпошти» своєрідною традицією. Тому сьогодні, 28 липня, в день, коли вся країна відзначає День Української Державності, на теренах Харківської області стартував продаж нової марки «Доброго вечора, ми з України!».

Учора генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський анонсував запуск нової марки на своїй офіційній сторінці.

«Завтра запускаємо марку «Доброго Вечора, Ми з України!». Трішки покращили дизайн, за який проголосувало більш ніж 300 000 українців, і тепер він суперсучасний. Ну і лайфхак — як відрізнити справжні марку та мерч від несправжніх? На нашому немає трактора «білорусь», – розповів Ігор Смілянський. 

Нова марка, продаж якої розпочався сьогодні – 28 липня, зображує мирний та беззбройний український трактор, що тягне захоплений російський танк. Саме це стало одним з найважливіших символів цієї війни у боротьбі за свободу. Але важливо знати, що зазначене зображення не вигадка, а являє собою реальні історії, одна з яких сталася і на теренах Харківської області.  

На фото нижче представлений МТ-ЛБ. Один з тих, який був захоплений місцевими жителями в селі Мала Рогань Харківського району.

На презентації марки разом з Олегом Синєгубовим був присутній безпосередній учасник подій 1 березня. Це Віктор Кичук, місцевий підприємець та інженер-технік за фахом. Він разом з односельцями «позичив» ворожий танк у селищі Слатине, що в Дергачівській громаді.

«Сьогодні ми вкотре говоримо – ми мирні люди, але, коли на нас підступно напав агресивний сусід з його відсталими геополітичними забаганками, ми всі об'єдналися, щоб дати йому відсіч. І тому ми обов'язково переможемо. Слава Україні!», – каже голова ХОВА.

Обережно! У відео присутня ненормативна лексика. 

Автор: Юлія Гнатченко