Дітей Харківщини заохочують розказати, що вони думають про владу

16.09.2020 11:26 Область Online
Фото www.oblrada.kharkov.ua/ Фото www.oblrada.kharkov.ua/

Триває прийом робіт на обласний конкурс для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!».

Подати письмові та графічні твори, а також взяти участь у тематичному брейн-рингу чи олімпіаді можна до 31 жовтня. 

– Завжди цікаво дізнаватися, як, на погляд юнаків і дівчат, працюють механізми влади у їхньому рідному населеному пункті, про які зміни на краще вони мріють та що роблять особисто, коли мають ідеї чи проєкти, які б можно було втілити силами однолітків чи спільно з дорослими, – говорить голова оргкомітету конкурсу, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Конкурс, започаткований Харківською обласною радою, проводиться щорічно з 2012 року у шести номінаціях:
• Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада» (для дітей віком до 17 років);
• Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади (для дітей віком до 17 років);
• Краща індивідуальна письмова робота на тему «Що таке місцеве самоврядування?»;
• Краща індивідуальна письмова робота на тему «Яке місцеве самоврядування нам потрібно?»;
• Краща колективна письмова робота на тему «Ми знаємо, як це зробити!»;
• Брейн-ринг серед шкільних і студентських команд Харківської області на тему місцевого самоврядування та організації влади.

Читайте також: У школи Шевченківського району закупили меблі й техніку майже на мільйон гривень

Учасники Конкурсу мають право подавати заявки на участь у кількох номінаціях. Проте у кожній номінації учасник може представити лише одну роботу. Останній день подання заявок – 31 жовтня 2020 року. 

До участі у Конкурсі допускаються графічні (малюнки, саморобки тощо) та письмові (нариси, есе тощо), колективні та індивідуальні твори, створені протягом року. Для номінації «Кращий індивідуальний письмовий твір на тему «Що таке місцеве самоврядування?» допускаються до участі у Конкурсі як прозаїчні твори, так і вірші. Для участі у номінації «Брейн-ринг» допускаються команди з шести осіб.

У кожній з номінацій традиційно визначаються три кращі роботи. Переможці, які посіли 1-3 місця, отримають Дипломи та цінні подарунки. Нагородження переможців відбуватиметься у грудні 2020 року в рамках урочистостей до Дня місцевого самоврядування в Україні.

Заявки і твори для участі у Конкурсі приймаються за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 64, к. 96. Харківська обласна рада (з поміткою «На Конкурс») або електронною поштою на адресу: [email protected]
Запитання щодо участі у Конкурсі можна поставити за телефонами (057) 700-53-05 або надіслати їх на електронну адресу: [email protected]