Два мости та 74 кілометри доріг відремонтують у двох районах області

18.12.2018 15:54 Область Online
Фото:censor.net.ua Фото:censor.net.ua
У 2019 році на дорогу Мерефа – Лозова – Павлоград чекають масштабні ремонти.

Гроші на реалізацію цього проекту закладені окремим рядком у державному бюджеті.

 – У 2019 році ми плануємо повністю відновити покриття на цій дорозі, за винятком тих ділянок, які були зроблені за два останні роки, – сказав перший заступник начальника Служби автодоріг у Харківській області Сергій Пляка. – Крім того, будуть відремонтовані чотири штучні споруди. Необхідно провести ремонт шляхопроводу в селі Таранівка Зміївського району, міст через річку в селі Катеринівка в Лозівському районі, транспортний шляхопровід за Лозовою та місток через річку в селі Іванівка Лозівського району.

За словами Сергія Пляки, вже розпочаті роботи з підготовки проектної документації. На початку 2019-го року планується провести тендерні процедури.

У Службі автомобільних доріг у Харківській області також нагадали, що протяжність автошляху по регіону складає 132 км. На балансі служби знаходиться 123 км. Ділянки по містах Первомайський та Лозова знаходяться в комунальній власності місцевих громад. Дорога занадто завантажена транспортним потоком. Обстеження, яке проводили влітку, показало, що транспортний потік досягає до 20 тисяч авто на добу. Траса була побудована у 1960-х роках минулого століття, вона з’єднує чотири райони: Харківський, Зміївський, Первомайський і Лозівський.

 – Капітального ремонту на дорозі не було з часів її будівництва, – розповів Сергій Пляка. – Відновлювальні роботи були розпочаті лише у 2017 році і продовжилися у 2018-му. Усього було відновлено 35 км дороги. Половина відновлена в повному обсязі – у двох шарах, ще половина – в одному шарі. Це були найбільш зруйновані ділянки автошляху.

Читайте також: Мінрегіон запропонував свій варіант поділу Харківської області на райони. Карта

 

Джерело: ХОДА
Автор: Максим Грек