Хто з липня забезпечуватиме газом Харківську область: подробиці

03.07.2023 10:01 Область Online

З 1 липня жителів Харківської області забезпечуватиме «блакитним паливом» національний оператор ТОВ «Газорозподільні мережі України». А саме – Харківська філія Газмереж.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на  АТ «Харківгаз».

Починаючи з 1 липня, АТ «Харківгаз» припинив надавати послуги з розподілу природного газу жителям Харківщини, а забезпечувати жителів регіону «блакитним паливом» почала Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».

«Нові банківські реквізити для оплати послуг за розподіл газу будуть вказані у рахунках за розподіл газу, які в липні отримають споживачі Харківщини», – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що особові рахунки клієнтів та контакти для отримання необхідної інформації в центрах обслуговування залишаються без змін. Мова йде про особові рахунки та контакти, які були до цього в АТ «Харківгаз».

У зону відповідальності новоутвореної Харківської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» ввійдуть населені пункти Богодухівського, Ізюмського, Красноградського, Куп’янського, Лозівського, Чугуївського та Харківського районів області. Загалом підприємство відповідатиме за обслуговування майже півмільйона споживачів.

Нагадаємо, у червні в селищі Ківшарівка відновили перебиті ворогом газопроводи. Відновити подачу газу вдалося 450 споживачам.

Раніше ми писали про наслідки невдалих втручань у газову систему в Харкові. У Слобідському районі міста втручання мешканця в систему газопостачання та невдалий ремонт газової колонки призвели до непередбачуваних наслідків – замість газу в квартирах потекла вода.

Автор: Владислава Ткаченко