Вода замість газу: наслідки невдалих втручань у газову систему в Харкові

18.05.2023 16:55 Харків

У Слобідському районі міста Харків втручання мешканця в систему газопостачання та невдалий ремонт газової колонки призвели до непередбачуваних наслідків - замість газу у квартирах потекла вода.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на АТ «Харківміськгаз», інцидент призвів до зупинки постачання газу в декілька квартир одного з будинків.

Негайно реагуючи на ситуацію, газівники провели комплексне обстеження газових мереж та прийняли необхідні заходи для відновлення постачання газу.

Спеціалісти злили воду з газопроводів та лічильників газу, а також провели заміну пошкоджених вузлів обліку на нові. Після перевірки системи на щільність та герметичність, газопостачання було відновлено для всіх мешканців, крім того, хто став порушником правил безпеки.

В АТ «Харківміськгаз» наголосили, що самостійно втручатися в роботу газових мереж категорично заборонено.

Нагадаємо, 16 травня – рік, як у Харкові відновив роботу комунальний громадський транспорт після початку повномасштабного вторгнення. Проїзд залишатиметься безкоштовним до тих пір, допоки буде така можливість.

На сьогоднішній день у Харкові працюють понад 180 супермаркетів, відновлено низку ринків та торгових майданчиків. Наразі в місті поступово відновлюються ринки і торгівельні майданчики, які були пошкоджені або зруйновані. Зокрема, з 18 таких об'єктів вже відновлено 15.

Наразі у Харкові живе приблизно 1,1 мільйона людей. Нову хвилю повернень очікують на початку літа.

Головні події Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко

Теги: