Місцеві дороги ремонтували у 15 районах Харківської області – СПИСОК

02.06.2020 16:03 Область Online

Минулого тижня дорожні бригади ліквідували близько 3,3 тисячі м2 ямковості.

Як повідомили в ДП "Дороги Харківщини", упродовж минулого тижня роботи з ліквідації ямковості через несприятливу погоду виконувались лише 25 та 27 травня, загалом було ліквідовано 3,3 тисячі м2 ямковості.

Дорожники працювали у Харківському районі на під`їзді до села Лизогубівка, до селища Елітне, а також у напрямку Липці – Тернова, Буди – Бедряги – Бистре. У Валківському районі ямковий ремонт провели на дорозі  Валки – Мельникове – Миколо-Комишувата, Новоселівка – Сидоренкове.

Дорогу Кам'яна Яруга – Введенка – Тернова, станція Гракове – Базаліївка – Плотина ремонтували в Чугуївському районі. На Дергачівщині бригади працювали на під'їздах до сіл Протопопівка та Слатине, на Лозівщині ремонтували автошлях Лозова – Братолюбівка.

Дорогу Богодухів – Валки – Нова Водолага ремонтували у Нововодолазькому районі. Окрім цієї дороги, бригади ремонтували ділянку від автодороги Нова Водолага – Сосонівка – Караван до автодороги Палатки – Старовірівка.

Читайте також: Скільки відпочиватимуть українці в червні

У Вовчанському районі працювали на дорозі Старий Салтів – Гонтарівка, Вовчанськ – Стариця, Старий Салтів – Приколотне. У Борівському районі ямковий ремонт провели на шляху Борова – Дружелюбівка на Червоний Лиман, у Богодухівському – на дорозі Богодухів – Сінне (горою) та на під'їзді до села Лозова.

Автошлях Сахновщина – Новомихайлівка – Олійники ремонтували у Сахновщинському районі, Малий Орчик – Залінійне – у Зачепилівському, Куп'янськ – Кругляківка – у Куп'янському, Ізюм – Оскіл – в Ізюмському, під'їзд до села Бессарабівка – у Кегичівському.

Дві дороги ремонтували на Зміївщині. Це Стара Гнилиця – Лиман – Нижній Бишкин та Зміїв – Мохнач.