На Харківщині наповнюють Краснопавлівське водосховище. Відео

13.12.2021 14:13 Область Online
11 грудня насосні станції каналу Дніпро – Донбас розпочали наповнювати Краснопавлівське водосховище.

З 11 по 26 грудня відбудеться наповнення Краснопавлівського водосховища. Про це повідомили у прес-службі Управління каналу Дніпро – Донбас. 

Нагадаємо, що 9 листопада під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянули питання браку води в Краснопавлівському водосховищі.

Наразі ведуться роботи з накачування води до водосховища. На 13 грудня працюють 10 з 12 насосних станцій, що забезпечує витрати води в річищі каналу від 20 до 40 м3/сек.

Читайте також: 31 мільйон гривень спрямують на вирішення водної проблеми на Харківщині

Зазначимо, що в управлінні каналу вже застерігають про перебування сторонніх осіб у санітарній зоні. 

– Попереджаємо про небезпеку перебування сторонніх осіб у санітарній зоні каналу під час роботи насосних станцій, з метою уникнення нещасних випадків, – повідомляється на сайті Управління каналу Дніпро – Донбас.

Санітарною зоною каналу є дистанція в 150 метрів по обидва боки водоймища.

Нагадаємо, що 2 грудня під час засідання Кабінету Міністрів України було прийнято рішення щодо виділення грошей на потреби Краснопавлівського водосховища. Відтепер на потреби водосховища виділено 31 мільйон гривень. Це стало можливим завдяки коштам резервного фонду Держбюджету. Про це повідомили в Харківській обласній раді.

Автор: Микита Гузенко