На сході під час обстрілу загинула медик із Зачепилівщини

01.02.2020 17:52 Область Online
Фото: УНІАН Фото: УНІАН

33-річна Клавдія Ситник загинула від наскрізного осколкового поранення, коли несла ліки хворому бійцю.

Як повідомив начальник відділення інформаційного агентства Міноборони Віталій Саранцев, трагедія сталася 1 лютого в районі Новотошківського Луганської області.

Старший бойовий медик механізованої роти, сержант загинула від наскрізного осколкового поранення в грудну клітку зліва, коли несла ліки хворому бійцю. Клавдія була у засобах захисту. У цей час цю ділянку фронту обстрілювали з мінометів, станкових та ручних гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Один з осколків улучив у жінку.

Фото: Клавдія Ситник/ Facebook

"Експерти ще встановлюють, осколком від якого саме снаряда було вбито нашого медика", – повідомив Віталій Саранцев.

Клавдія Ситник (дівоче прізвище – Король) народилася 25 лютого 1986 року в селищі Зачепилівка, де постійно проживала. Закінчила Красноградський медичний коледж, була фельдшером за освітою, проходила практику на швидкій допомозі.

Читайте також: У Харкові під кригу провалився рибалка

У лютому 2017 року призвалася на військову службу в Харківському військкоматі й уклала трирічний контракт зі Збройними Силами. Служила у 54-й окремій механізованій бригаді, а у жовтні минулого року перейшла до холодноярців, коли бригада тренувалася на Яворівському полігоні.

У Клавдії залишилися 11-річна донька Юлія, тато, мама і молодша сестра, яка має інвалідність.