На звільненій Харківщині відновлюють газо- та електропостачання: що зроблено

22.10.2022 11:28 Область Online
У Харківській області частково відновили газопостачання 4085 абонентам Харківського, Ізюмського, Куп’янського та Чугуївського районів.

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. Так, 3512 родин у смт Куп’янськ-Вузловий знову з голубим паливом.

Тривають роботи з відновлення електропостачання. Світло повернули ще 31 споживачу села Кутузівка Харківського району.

Також відновлено електропостачання 180 домогосподарствам у місті Вовчанськ і 1007 – у селі Артемівка Чугуївського району. Заживлено 159 абонентів міста Ізюм і 458 домівок у селах Ярів та Морозівка Ізюмського району.

У Куп’янську знову мають світло ще 490 родин, у селі Старовірівка Куп'янського району підключили електрику 400 споживачам.

Централізоване водопостачання відновлено у 12 населених пунктах Балаклійської громади, 5 – Вовчанської, 4 – Чкаловської, 3 – Савинської та по 1 населеному пункту в Ізюмській, Борівській, Барвінківській, Старосалтівській та Печенізькій тергромадах.

Також тривають роботи з відновлення критичної інфраструктури в Дергачах.

За словами  начальника Дергачівської міської військової адміністрації В’ячеслава Задоренка, комунальні служби спільно з бригадами добровольців приводять до ладу територію міста.

«Працівники КП «Дергачікомунсервіс» розгрібають завали зруйнованих будинків, а також відремонтували пошкоджений уламками ворожих снарядів дах будівлі комунального підприємства. Ремонтні бригади добровольців закрили плівкою контури 5 вікон та відремонтували дах у пошкоджених домоволодіннях самотніх пенсіонерів», – повідомив він.

Робітники Дергачівського відділення «Харківгазу» відновили газопостачання 8-м абонентам.