Олексіївська громада купила житло для переселенців

Олексіївська громада купила житло для переселенців

Очільник Олексіївської громади Харківської області Анатолій Страхов вручив ключі від трикімнатної квартири багатодітній родині переселенців.

Ордер та ключі від трикімнатної квартири у селі Олексіївка 11 січня отримала багатодітна жінка-переселенка. Пані Марина самостійно виховує п’ятьох дітей.

Олексіївська громада приймала участь у Державній програмі щодо забезпечення внутрішньо переміщених осіб тимчасовим житлом. В рамках цієї програми громада купила для переселенців одну квартиру в Олексіівці та два будинки в селищі Слобідське. На покупку житла витратили 424530 гривень, з них 297 171 гривень – це державні кошти, 127359 – гроші громади.

Як зазначили «СК» в Олексіївській сільській раді, на обліку для отримання тимчасового житла в громаді спочатку перебувало шість родин переселенців, однак одна родина нещодавно самостійно придбало собі житло. Тож розподіл житла вівся між п’ятьома сім’ями.

- Враховувалися різні критерії: кількість дітей, склад родини тощо. Майже всі родини багатодітні. За рішенням комісії, тимчасове житло в Олексіївській громаді отримають три родини – всі вони набрали по 31 балу, - зазначила заступниця голови Олексіївської сільської ради з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рогатньова.

Тож вже найближчим часом ще дві родини переселенців отримають ордери та ключі від тимчасового житла.

Читайте також: Субсидії на Харківщині призначатимуть за новим порядком – коментар ХОДА

Матерiaли по темі

Автор: Андрій Соха
subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: