Працівника Лозівської РДА підозрюють у шахрайстві

16.02.2021 09:41 Область Online

Про викриття посадовця 16 лютого повідомила поліція Лозівщини Харківської області.

Як зазначають правоохоронці, 29-річний лозівчанин, який працював у місцевій райдержадміністрації, у вересні минулого року взяв 20 тисяч гривень хабаря у фермера.
Слідчі встановили, що 24 вересня 2020 року посадовець зустрівся з фермером і пообіцяв, що забезпечить останньому безперешкодне збирання врожаю соняшнику на земельній ділянці в Краснопавлівці. Справа в тому, що цю ділянку фермер засіяв без відповідного дозволу.

Хто в Кегичівській селищній раді у січні заробив найбільше

Також було встановлено, що зловмисник будь-яких офіційних завдань чи доручень з боку керівництва Лозівської РДА щодо контролю за раціональним та ефективним використанням земель не отримував та не мав повноважень щодо перешкоджання чи сприяння у збиранні врожаю соняшнику.

За свої «послуги» посадовець попросив у фермера 15 % від суми врожаю, якщо його вага складатиме до 120 тонн, та 20 %, якщо його вага перевищуватиме цю позначку.
25 вересня 2020 року фермер передав вимагачеві 20 тисяч гривень.

15 лютого 2021 року в оселі зловмисника було проведено санкціонований обшук. Чоловіку повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Читайте також: У Харківському аеропорту затримали злочинця, що був у розшуку