Сучасний спортивний майданчик з'явився у Балаклійському районі. Фото

Сучасний спортивний майданчик з'явився у Балаклійському районі. Фото

Фото: ХОДА

За інформацією ХОДА, 785 учнів матимуть можливість не тільки займатися волейболом, футболом та баскетболом, а й грати взимку у хокей.

Майданчик збудований за кошти районного бюджету, відповідає новітніми технологіями. Покриття — гумова крихта, що дозволить не лише комфортно займатися спортом у теплу пору року, а й заливати ковзанку взимку, що значно урізноманітнить уроки фізкультури в школі.

Фото: ХОДА

У цілому на території Балаклійського району за цей рік збудовано два майданчика зі штучним покриттям для гри в футбол та два багатофункціональних майданчика з гумовим покриттям. Про це 13 червня повідомили у ХОДА.

У тему:

До кінця року в кожному районі області з'являться спортивні майданчики із синтетичним покриттям. Також у регіоні вже закінчують створення 10 штучних футбольних полів і планують побудувати ще 27.

Про це розповіли в ході брифінгу 13 червня заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко і начальник Управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації Віталій Кириленко.

«В минулому році ми почали будувати і в цьому році закінчуємо 10 футбольних полів. Зараз працюємо з центральними органами влади щодо виділення області коштів на будівництво ще 27 полів. Робота в стадії завершення, думаю, ми ці кошти отримаємо в цьому році, і у нас вже є згода 27 органів місцевого самоврядування про готовність співфінансувати роботи з будівництва полів зі штучним покриттям 50 на 50 з державним бюджетом», — повідомив Євгеній Шахненко.

Віталій Кириленко зазначив, що крім створення футбольних полів, у районах області встановлюють і спортивні майданчики.

Також у районах продовжують ремонтувати і реконструювати центральні стадіони. Крім стадіону «Авангард» у Змієві, який відкрили після реконструкції 1 червня, зараз у порядок приводять головний стадіон Дергачів, відкрити його планують вже в цьому році. За інформацією Євгенія Шахненка, розробляються проекти реконструкції стадіонів і в інших районних центрах.

Микола Мельник

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: