У Боровій депутати селищної ради підтримали створення об’єднаної громади

26.03.2019 17:20 Область Online
Фото: borova.info Фото: borova.info

За ініціативу створення ОТГ проголосувала більшість депутатського корпусу.

Питання про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи розглянули на черговій LV сесії Борівської селищної ради VІІ скликання, яка відбулася 25 березня 2019 року. Про це повідомляє Борова.Інфо.

За надання згоди на добровільне об’єднання громад проголосувало 14 депутатів з 18 присутніх, четверо утримались, проти не голосував ніхто.

Тепер за процедурою селищний голова має звернутися до усіх сільських рад району з пропозицією про добровільне об’єднання в Борівську селищну об’єднану територіальну громаду. Протягом 30 днів з моменту надходження такої пропозиції сільські голови мають провести громадські обговорення у себе в сільських радах. За підсумками громадських обговорень депутати кожної сільської ради також приймуть рішення про надання згоди на добровільне об’єднання або відмову від цього.

Нагадаємо, на Харківщині є кілька районів, які за Перспективним планом повинні об’єднатися в одну громаду. Серед них і Борівський район. Ініціативу об’єднання району в ОТГ запустила група місцевих активістів, які зрозуміли, що завдяки децентралізації кожний житель громади може впливати на її майбутнє.

Читайте також: «Давайте бути разом!»: на Харківщині прискорилося створення ОТГ

Андрій Соха