У двох громадах Харківщини з’явилися свої команди рятувальників

17.09.2020 18:19 Область Online
фото kharkivoda.gov.ua фото kharkivoda.gov.ua

Посвідчення «пожежний-рятувальник» отримали представники місцевих пожежних команд Пісочинської та Роганської ОТГ.

Сьогодні, 17 вересня, добровольці отримали посвідчення про завершення курсу навчання зі спеціальності «пожежний-рятувальник». Про це повідоміли на сайті Харківської обласної державної адміністрації. Це стало можливим завдяки участі у Програмі «U-LEAD з Європою» за підтримки Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польща.

Участь у проєкті «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах України – Наступний крок» узяли представники місцевих пожежних команд Пісочинської та Роганської ОТГ. Мета цього проєкту  –  створення  добровільних команд у вибраних об’єднаних територіальних громадах.

Як повідомив начальник ДСНС України у Харківській області Олександр Волобуєв, 24 співробітники місцевої пожежної команди Пісочинської та Роганської ОТГ були першими добровольцями на Харківщині, які з травня 2020 року пройшли курс навчання та здобули робочу спеціальність «пожежний-рятувальник».  

Голова Пісочинської ОТГ Олег Чернобай додав, що разом із добровольцями проходили навчання також і представники ОТГ. Він подякував представникам Програми «U-LEAD з Європою», адже тепер представники влади знають, як боротися із ситуаціями, які виникають у громаді.

Читайте також Від села – до селища: як у Нововодолазькій ОТГ відзначають дні визволень