Головні новорічні ялинки запалили у громадах Харківщини. Фото

20.12.2021 14:30 Область Online

Карнавальна хода і лазерне шоу, танцювальний флешмоб та казкові пригоди. Передноворічний марафон святкових заходів стартував цих вихідних у багатьох громадах Харківщини. На центральних площах міст і селищ запалали головні новорічні ялинки.

Танці розвіяли злі чари

У День Святого Миколая на центральній площі Борової розгорнулося казкове дійство. Традиційно, за свято боролися сили добра і зла. Янголи створили книгу добрих справ, за якою Святий Миколай мав роздавати подарунки чемним діткам. Та підступне чортеня з розбишаками викрали книгу і намагалися зірвати свято. Але добро завжди перемагає зло. Веселі гноми з хореографічного колективу "Keep the rhythm" влаштували на площі танцювальний флешмоб. Своїм танком вони розвіяли злі чари і створили святковий настрій.

Тож, всупереч підступності темних сил, Миколай таки прийшов до малечі. Разом вони запалили ялинку святковими новорічними вогнями, а всі помічники отримали від святого чарівника солодкі дарунки. Задоволені і щасливі діти разом з Миколаєм веселилися біля яскравої красуні-ялинки, водили хороводи, фотографувалися та щедро ділилися емоціями.

Під час святкового дійства своєю творчістю гостей свята радували вихованці Борівського будинку дитячої та юнацької творчості.

День святого Миколая приніс малечі та дорослим Краснокутщини неабияку радість: 19 грудня на площі центру громади яскравими вогниками запалала новорічна ялинка. Цьогорічну головну ялинку Краснокутщини справді можна назвати красунею. Висока, пишна, прикрашена різнокольоровими вогниками, на верхівці – з різдвяною зіркою. На ній з’явилися нові іграшки: кульки та фігурки, а поруч – яскрава фотозона з подарунками, оленем і альтанкою.