У красноградській школі за чотири мільйони гривень відремонтували їдальню – ФОТО

01.06.2020 14:02 Область Online
Фото: kharkivoda.gov.ua Фото: kharkivoda.gov.ua
До цього обіди учням підвозили у контейнерах.

Капітальний ремонт харчоблока у Красноградському НВК № 2 розпочався у серпні минулого року. Роботи активізували під час карантину, коли в школі не було учнів. Там замінили внутрішні інженерні мережі, виклали кахлем стіни та підлогу, замінили двері на металопластикові, встановили енергоощадні освітлювальні прилади. Найголовніше – облаштували сучасну систему вентиляції. Також придбали нове кухонне обладнання, сучасні та комфортні меблі. Загалом це оновлення коштувало 4 мільйони гривень.

До цього обіди для учнів підвозили у контейнерах, оскільки стара шкільна їдальня вже довгий час не відповідала санітарним вимогам. За словами директора НВК № 2 Івана Шокодька, наразі в закладі безкоштовно харчуються близько 260 школярів: це учні 1-4 класів та діти пільгового контингенту.

Читайте також: Випуск онлайн: як 11-класники Харківщини закінчували школу дистанційно

– Школа доволі велика, і без харчоблока нам було важко. З нового навчального року ми нарешті зможемо організувати харчування як слід. Нова їдальня розрахована на 122 місця, тобто за дві великі перерви ми зможемо організувати обід для всіх, хто харчується безкоштовно, – розповів керівник закладу.