У Лозівському районі відремонтували сільський будинок культури

11.12.2019 17:23 Область Online
Фото: oblrada.kharkov.ua Фото: oblrada.kharkov.ua
Завдяки цьому в закладі з'явилася кімната відпочинку для творчого дозвілля.

Сьогодні, 11 грудня, в селі Катеринівка Лозівського району презентували реалізовний міні-проект в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Завдяки цій перемозі в Катеринівському будинку культури відремонтували дві кімнати, які облаштували меблями та всім необхідним обладнанням. Тепер відвідувачі БК проводитимуть там своє дозвілля.

Загальне фінансування міні-проекту склало 300 тисяч гривень, зокрема половина, 150 тисяч гривень, кошти обласного бюджету.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, який був присутній на відкритті цього міні-проекту, зазначив, що в БК створені комфортні умови для жителів Катеринівського стартостинського округу.

— Спільними зусиллями усіма рівнями влади у сільському Будинку культури створено сприятливі умови для організації культурного дозвілля та відпочинку громади, а також духовного розвитку, збереження та примноження культурної спадщини, — зазначив Сергій Чернов,

Катеринівський сільський будинок культури був заснований у 1964 році. Наразі у закладі функціонує дев’ять творчих аматорських колективів, серед них п’ять дитячих, які охоплюють майже 200 учасників.

За словами директора БК Раїси Іончикової, протягом тижня у закладі проводяться майстер-класи, розважальні та конкурсні програми для дітей і дорослих, репетиції творчих колективів та святкових заходів.

— Наша глядацька зала розрахована на 240 місць та має усе необхідне устаткування від звукопідсилюючої апаратури до освітлювальної техніки, — зауважила директор БК.

Читайте також: Коли відкриють найдовший міст Харківської області — ФОТО