У трьох громадах Харківщини з'явились поліцейські офіцери

18.11.2021 18:00 Область Online

Сьогодні, 18 листопада, офіційно приступили до обов'язків поліцейські офіцери громади у Балаклії, Донці та Вільхівці Харківської області. Ще 11 громад чекають на своїх "шерифів".

Нові офіцери громад, що заступили до обов'язків відсьогодні, мають досвід роботи у поліції, добре знають свої населені пункти і людей.

Так, капітан поліції Сергій САЛО уже близько десяти років працював дільничним у Балаклії. Нещодавно вирішив перекваліфікуватися на поліцейського офіцера громади, адже, за його словами, так більше можливостей для роботи безпосередньо з людьми.

– На території колишнього Балаклійського району дуже багато підприємств, установ та організацій критичної сфери. Тут пролягає залізниця, є військова частина, склад артилерійських снарядів. Це моя нинішня територія обслуговування, – розповідає Сергій Сало. – Щодо криміногенної обстановки, то вона відносно спокійна, але профілактику серед населення проводити треба: робити подворові обходи, відвідувати одиноких людей, людей похилого віку. Адже зараз дуже поширені телефонні шахрайства, тому людям потрібно ці моменти роз'яснювати, аби вони не потрапляли на гачок шахраїв.

Читайте такожНаблизити поліцію до людей: ще у двох громадах Харківщини з’являться свої шерифи

Наразі Балаклійська громада виділила для офіцера приміщення, де роблять ремонт. Поліцейський отримав автомобіль та готовий до будь-яких звернень по допомогу від людей. Каже, що звертатися можна за будь-якою допомогою.

– Можна звертатися по допомогу, наприклад, якщо втратили документи чи для пошуку зниклих людей, чи родичів із якими давно втратили зв'язок, та інші питання, – додає поліцейський.

Його колега у Донецькій селищній громаді – майор поліції Микола Колотило – також працює дільничним уже 18 років. Тому із громадою і проблемами мешканців добре знайомий. Микола пішов у офіцери громади, бо ця посада більше орієнтована на вирішення проблем людей, каже поліцейський.

– Проблемні сім'ї в громаді завжди є, їх треба контролювати, приїжджати, проводити бесіди. Останнім часом перевіряли такі родини з начальником і колегами із відділу у справах дітей у селищі, – розповідає Микола Колотило.