У Малинівській громаді відкрили нову поліцейську станцію. Фото

У селищі Малинівка Харківської області з'явилась нова поліцейська станція, завдяки проєкту «Поліцейський офіцер громади». 

Як повідомляють в ГУ НП Харківської області,  поліцейська станція в Малинівській громаді організована в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади». 

Відтепер для громади, яка має населення близько 9 тисяч мешканців, працюватимуть двоє поліцейських офіцерів - Олександр Кіндяков та Євгеній Кабанець, які раніше займали посади дільничних. Копи селища Малинівка отримали комфортне приміщення та кімнату відпочинку та мають всю необхідну техніку для роботи.

- Планували відкривати раніше, але у приміщені не було кімнати відпочинку. Тому виділили 300 тисяч гривень та облаштували кімнату в іншій будівлі, - розповів "Слобідському краю" голова Малинівської селищної ради Микола Семер’янов.

Читайте також: У двох громадах Харківщини запрацював водний патруль. Фото

На відкритті були присутні голова ГУ НП Харківської області Станіслав Перлін та голова Малинівської селищної ради Микола Семер’янов. 

- Місцеві мешканці бачать роботу поліцейських, є і довіра людей до поліцейських офіцерів громади, - підкреслив голова Малинівської селищної ради.