Які райони є аутсайдерами будівництва амбулаторій на Харківщині

23.07.2019 11:00 Область Online
Фото: Валківська РДА Фото: Валківська РДА

На Харківщині завершено будівництво чотирьох амбулаторій – по одній у Харківському, Краснокутському, Балаклійському районах та Зачепилівській ОТГ.

На завершальній стадії — будівництво на Валківщині.

— Харківській області виділена субвенція з державного бюджету. Визначено будівництво 30 амбулаторій. Усі тендерні процедури проведені, договори укладені та роботи розпочаті, — розповів заступник голови ХОДА Вадим Данієлян.

За його словами, програма будівництва амбулаторій діє до кінця року. За інформацією заступника директора Департаменту капітального будівництва ХОДА Володимира Норчака, зараз у задовільному темпі триває будівництво амбулаторій у Балаклійському, Краснокутському, Куп’янському, Харківському районах та Зачепилівській ОТГ.

— Але є ряд районів, у яких стан справ є гіршим. Це Борівський, Зміївський, Шевченківський, Чугуївський райони та Оскільська ОТГ, — перерахував Володимир Норчак.

Читайте також: До Чугуєва з'їхалися художники з різних країн світу

За його словами, обов'язковий обсяг співфінансування з місцевих бюджетів має бути не меншим за 10 % від вартості будівництва амбулаторії. Окрім того, на 2019 рік передбачені кошти на придбання для медичних закладів телемедичного обладнання та службових автомобілів.