За ремонтом зруйнованого моста на окружній можна буде стежити онлайн

21.11.2019 18:08 Область Online
Фото: прес-центр облдержадміністрації Фото: прес-центр облдержадміністрації
Для відстеження за ремонтними роботами на шляхопроводі окружної Харкова встановлять вебкамеру.

За даними Служби автомобільних доріг у Харківській області, станом на 21 листопада споруда відремонтована близько на 60 %. Нині будівельники зміцнюють конструкції арматурою та бетонують їх.

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця, завершити роботи та відкрити рух на окружній мають до 22 грудня.

Керівник Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер доручив установити біля шляхопроводу вебкамеру, яка транслюватиме хід робіт онлайн.

— Вам — дві доби на те, щоб встановити відеоспостереження. Щоб цілодобово ми спостерігали за роботами — і я, і люди. Тому що я бачу, що ми можемо тут щось зрушити лише при особистому контролі, — зазначив Олексій Кучер.

Нагадаємо, шляхопровід на окружній Харкова частково обвалився 25 серпня. Відтоді ділянку закрили для проїзду. На насип впали 5 балок. До того ж після проїзду перевантаженої фури шляхопроводом, який капітально не ремонтували понад 40 років, стало неможливо його використовувати. Через аварійність споруди дорожники перекрили проїзд, а з 30 серпня розпочали монтажні роботи. Перед ремонтниками стоїть завдання зробити споруду безпечною та відкрити рух. У 2020 році дорожники планують провести капітальний ремонт шляхопроводу.

Читайте також: В селі на Харківщині є свій кінотеатр, буде й пейнтбольний майданчик

Автор: Тетяна Василець