Збройні Сили України звільнили ще декілька населених пунктів Харківської області

30.04.2022 19:55 Область Online

У результаті контрнаступу українських військ було звільнено ще три населені пункти Харківської області – Верхня Роганка, Слобідське та Прилесне.

Про це та інше станом на 18:00 30 квітня розповіли в Генеральному штабі Збройних Сил України.

За останні дні на Харківщині відновили контроль над чотирма населеними  пунктами – Верхня Роганка, Руська Лозова, Слобідське та Прилесне.

На Ізюмському напрямку російські війська силами танкових, загальновійськових і десантних військ здійснюють спроби наступу на позиції Збройних Сил України в напрямках Барвінкового та Слов'янська.

Ворог нарощує свої сили на тимчасово окупованих територіях Харківщини та у Бєлгородській області безпосередньо біля державного кордону України. 

— Так, до району населеного пункту Волохів Яр окупанти перемістили підрозділи 55-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу, а до міста Ізюм – підрозділи 5-ї окремої танкової бригади 36-ї загальновійськової армії Східного військового округу, – повідомляє Генштаб ЗСУ.

Також росіяни укріпляють свої сили протиповітряної оборони та ведуть повітряну розвідку позицій ЗСУ із застосуванням безпілотників у районах населених пунктів Велика Комишуваха, Іванівка, Червоне, Курулька, Довгеньке, Нова Дмитрівка та Барвінкове.

На окупованих територіях росіяни примусово вивозять місцеве населення до російської федерації, а також розповсюджують дезінформацію про захоплення Харкова, Києва та Запоріжжя.