Жительці Золочева повернули загублені 10 тисяч гривень

04.02.2019 13:28 Область Online
Фото: ua.news Фото: ua.news

Жінка близько місяця тому загубила гроші, що отримала за річну оренду паю.

Жительці Золочева повернули її гроші, які та через необачність загубила близько місяця тому. Про історію з хепі-ендом повідомляє міжрайонна газета «Зоря».

Саме це видання на своїх сторінках близько місяця тому опублікувало оголошення, що в центрі Золочева знайдено велику суму грошей. Через ЗМІ люди, що знайшли готівку, намагалися розшукати її власника. Гроші обіцяли повернути, якщо той, хто їх загубив, назве приблизне місце, час, кількість та номінал купюр.

- Я місяць тому втратила всю оплату за пай. Більше як десять тисяч! Не могла згадати, де поділася та готівка, яку отримала в банку. І тут мені нагадали, що в газеті «Зоря» була замітка, що в центрі Золочева працівники терцентру знайшли велику суму коштів. Вони обіцяли її повернути, якщо той, хто загубив, назве приблизне місце, час і кількість та вартість купюр, - розповіла жіночка.
Пані пішла за вказаною в об’яві адресою, розповіла всі факти, і їй повернули гроші.

- Зійшлася й сума готівки, й номінали купюр. З місцем було складніше, бо я була переконана, що гроші пропали в кабінеті. Але потім згадала, як несла в руках стиглу хурму й боялася її роздавити, а під рукою мала відкритий конверт, де лежали гроші в файлові. Він слизький, от усе й вискочило, якраз навпроти в’їзду автобусів до двору районо, - припустила жінка.

Читайте також: Орендна плата за паї на Харківщині — серед найвищих по Україні

Андрій Соха