Новий губернатор Ігор Райнін розповів про сім'ю, майно та зарплату

Новий губернатор Ігор Райнін розповів про сім'ю, майно та зарплату

politrada.com

Новопризначений губернатор Харківської області Ігор Райнін розповів про сім'ю, сина-спортсмена та скромне житло.

Ігор Райнін - корінний харків'янин, має сина-тенісиста, а сам серйозно займався футболом. Про це він розповів в інтерв'ю порталу "Главное".

- Народився в Харкові в 1973 році. Мама померла в 2002 році - вона була бухгалтер-економіст, тато - інженер-електрик. Батько працював на різних посадах, в тому числі і на найнижчих робочих. Зараз він пенсіонер, йому 69 років. Мама з родини, де було п'ятеро дітей. Родом з Шевченківського району, с. Старовірівка. Батько теж із простої сім'ї. Вищу освіту здобув, коли йому було вже близько 30 років, оскільки доводилося з юності багато працювати.

Ігор Райнін розповів, що у школі, як і в ХАІ, він завжди був «хорошистом». Академію держуправління Ігор Львович закінчив з відзнакою.

З 9 до 15 років займався в секції футболу на «Металісті». Був півзахисником.

- У мене син 1999 року народження - він тенісист, гравець збірної України до 16 років. Зараз вона якраз вилетіла до Франції на Кубок Європи. Свого часу син входив до вісімки кращих гравців Європи. Є там такий рейтинг, де фактично відображаються всі гравці, включаючи Австралію і США. Сьогодні він у першій тридцятці і є досить відомим в юнацькому тенісі спортсменом, - розповідає Ігор Райнін.

Губернатор одружений, має дружину 1975 року народження.

- Познайомилися в ХАІ. У 22 роки я одружився. Вона працює в центрі охорони праці. Живемо в п'ятиповерхівці, в квартирі 74 кв. м. на Нових будинках, в районі метро «Маршала Жукова». Машина батька, на якій я переміщаюся, - «Лексус», але він 2007 року, - каже Ігор Львович.

Губернатор отримує зарплату близько 5,5 тис. грн. 

За матеріалами: Главное