ПриватБанк застерігає українців від шахрайських розіграшів “від Президента”

ПриватБанк застерігає українців від шахрайських розіграшів “від Президента”

ПриватБанк закликав користувачів не переходити за сумнівними посиланнями, не реєструватися на невідомих сайтах та не передавати персональні дані третім особам, навіть Президентові України.

У стрічці новин почали з’являтися рекламні повідомлення, в яких ідеться про розіграш грошей від президента. У разі переходу за рекламним посиланням користувачу пропонують зареєструватися, відповісти на соціальне опитування й отримати гроші. Під час реєстрації в користувачів просять ввести особисті дані та інформацію про рахунки в ПриватБанку. 

Банк закликає користувачів бути обачними, щоб не потрапити на гачок шахраїв. Жодної законної підстави виплачувати по 10 тисяч гривень і більше немає. Тож не слід довіряти такій рекламі, не слід переходити за сумнівними посиланнями та розголошувати особисту інформацію, дані своїх банківських карток.

У ПриватБанку наголошують: якщо ви маєте сумніви щодо операцій зі своїми картками, вважаєте, що могли стати жертвою шахрайства, негайно звертайтеся на гарячу лінію 3700. 

Читайте також: ПриватБанк увійшов до топ-100 найбільших світових банків-еквайрерів