Як «Вовчанськ» дебютував у професійному футболі

26.07.2021 12:10 Спорт
Футбольний клуб «Вовчанськ» у Харкові зіграв перший матч в чемпіонату України серед професіоналів.

25 липня «Вовчанськ» у Харкові зіграв свій перший матч у Другій лізі. Суперником клубу з Харківщини був запорізький «Металург». Рахунок в матчі відкрили гості. Гол в свої ворота на 6-й хвилині матчу забив Іван Пець. «Вовчанськ» зумів зрівняти рахунок в середині другого тайму. Паритет в матчі відновив все той же Іван Пець.

На 88-й хвилині матчі «вовки» залишилися в меншості – за другу жовту картку з поля видалили Дмитра Пантелейчука. Вдесятьох гравці «Вовчанська» йшли вперед в надії вирвати перемогу в дебютному матчі на професійному рівні. І підопічні Андрія Березовчука мали хорошу можливість, аби домогтися бажаного. Вже в кінці компенсованого арбітром часу небезпечно головою з меж штрафного майданчика пробивав капітан «вовків» Сергій Борзенко, втім голкіпер запорізького «Металурга» врятував свою команду, відбивши удар захисника.

1:1 – «Вовчанськ» розпочинає свій шлях у професійному футболі з нічиєї. Наступний матч «вовки» проведуть на виїзді з «Тростянцем».

Автор: Савелій Мякушко